align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 22. krog 29.05.16
KLUB ŠT Z N P GR
Skupina za prvaka
1. Jesenice B 22 18 3 1 112:20 57
2. Škofja Loka-Medvode 22 18 1 3 114:11 55
3. NOGA Triglav 22 18 1 3 85:8 55
4. Šenčur 22 16 2 4 80:15 50
5. Naklo 22 14 3 5 68:22 45
6. Šobec Lesce U14 22 9 3 10 66:40 30
7. Britof 22 7 4 11 32:50 25
8. Preddvor-Velesovo 22 6 3 13 27:72 21
KLUB ŠT Z N P GR
Skupina za obstanek
1. NOGA Triglav Podgorje 22 9 3 10 41:38 30
2. Sava Kranj 22 8 5 9 61:65 29
3. Žiri 22 8 4 10 44:42 28
4. Niko Železniki 22 7 2 13 47:77 23
5. Zarica Kranj 22 6 5 11 39:59 23
6. Jesenice A 22 4 2 16 25:126 14
7. Bled-Bohinj 22 4 1 17 28:133 13
8. Tržič 2012 Semago 22 2 2 18 12:103 8
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
22. krog 29.05.16
Tržič 2012 Semago:Jesenice A 1:0 (0:0) zapisnik
Zarica Kranj:Sava Kranj 1:1 (0:1) zapisnik
Bled-Bohinj:NOGA Triglav Podgorje 1:5 (1:2) zapisnik
Žiri:Niko Železniki 3:0 (0:0) zapisnik
Preddvor-Velesovo:Naklo 2:5 (1:3) zapisnik
Šobec Lesce U14:NOGA Triglav 1:3 (1:2) zapisnik
Britof:Šenčur 0:3 (0:1) zapisnik
Jesenice B:Škofja Loka-Medvode 1:4 (0:2) zapisnik
21. krog 22.05.16
Sava Kranj:Bled-Bohinj 9:1 (4:0) zapisnik
Jesenice A:Zarica Kranj 2:2 (0:2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Preddvor-Velesovo 11:0 (5:0) zapisnik
Šenčur:Jesenice B 1:2 (0:1) zapisnik
Niko Železniki:Tržič 2012 Semago 0:1 (0:0) zapisnik
Naklo:Šobec Lesce U14 2:1 (1:1) Ponedeljek, 23.5. ob 17.30 zapisnik
NOGA Triglav:Britof 4:0 (1:0) Torek, 24.5. ob 18.30 zapisnik
NOGA Triglav Podgorje:Žiri 4:1 (2:1) Sreda, 25.5.ob 18.30 zapisnik
20. krog 18.05.16
Tržič 2012 Semago:Zarica Kranj 0:1 (0:0) zapisnik
Bled-Bohinj:Jesenice A 5:2 (3:0) zapisnik
Niko Železniki:NOGA Triglav Podgorje 0:6 (0:2) zapisnik
Preddvor-Velesovo:Šobec Lesce U14 1:2 (1:2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Šenčur 0:2 (0:1) zapisnik
Jesenice B:NOGA Triglav 3:2 (2:1) zapisnik
Britof:Naklo 1:2 (0:2) Četrtek, 26.5. ob 17.30 zapisnik
Žiri:Sava Kranj 0:0 (0:0) Torek, 31.5. ob 18.00 zapisnik
19. krog 15.05.16
Sava Kranj:Niko Železniki 4:3 (2:2) zapisnik
Jesenice A:Žiri 1:4 (1:1) zapisnik
Zarica Kranj:Bled-Bohinj 7:1 (4:1) zapisnik
NOGA Triglav:Škofja Loka-Medvode 1:0 (1:0) zapisnik
Naklo:Jesenice B 2:2 (2:1) zapisnik
Šobec Lesce U14:Britof 5:4 (4:2) zapisnik
NOGA Triglav Podgorje:Tržič 2012 Semago 2:0 (1:0) zapisnik
Šenčur:Preddvor-Velesovo 2:0 (1:0) Sreda, 25.5. ob 18.00 zapisnik
18. krog 08.05.16
NOGA Triglav Podgorje:Sava Kranj 1:0 (1:0) zapisnik
Tržič 2012 Semago:Bled-Bohinj 0:3 (u.d.) zapisnik
Niko Železniki:Jesenice A 5:0 (3:0) zapisnik
Preddvor-Velesovo:Britof 0:0 (0:0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Naklo 1:0 (0:0) zapisnik
Šenčur:NOGA Triglav 0:4 (0:1) zapisnik
Jesenice B:Šobec Lesce U14 5:0 (3:0) Torek, 10.5. 0b 19.00 na Jesenicah zapisnik
Žiri:Zarica Kranj 1:2 (1:1) Četrtek, 12.5. ob 18.00 v Žireh zapisnik
17. krog 05.05.16
NOGA Triglav:Preddvor-Velesovo 8:0 (3:0) zapisnik
Sava Kranj:Tržič 2012 Semago 3:1 (1:1) zapisnik
Jesenice A:NOGA Triglav Podgorje 2:1 (1:1) zapisnik
Zarica Kranj:Niko Železniki 5:5 (4:4) zapisnik
Bled-Bohinj:Žiri 2:8 (1:4) zapisnik
Naklo:Šenčur 2:0 (1:0) zapisnik
Šobec Lesce U14:Škofja Loka-Medvode 1:2 (0:0) zapisnik
Britof:Jesenice B 1:1 (1:0) Petek, 6,5,2016 ob 18.15 v Britofu zapisnik
16. krog 24.04.16
Škofja Loka-Medvode:Britof 3:0 (1:0) zapisnik
Žiri:Tržič 2012 Semago 2:2 (1:2) zapisnik
Niko Železniki:Bled-Bohinj 5:2 (3:1) zapisnik
Sava Kranj:Jesenice A 5:1 (3:0) zapisnik
Jesenice B:Preddvor-Velesovo 4:0 (4:0) zapisnik
Šenčur:Šobec Lesce U14 3:1 (2:1) zapisnik
NOGA Triglav:Naklo 1:0 (1:0) zapisnik
NOGA Triglav Podgorje:Zarica Kranj 0:1 (0:0) Preloženo zapisnik
15. krog 17.04.16
Šobec Lesce U14:Tržič 2012 Semago 4:0 (1:0) zapisnik
Šenčur:Britof 3:0 (2:0) zapisnik
Žiri:Bled-Bohinj 7:0 (2:0) zapisnik
Jesenice A:Niko Železniki 4:3 (4:1) zapisnik
Sava Kranj:Preddvor-Velesovo 2:3 (1:2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:NOGA Triglav Podgorje 7:1 (5:1) zapisnik
NOGA Triglav:Naklo 2:0 (0:0) zapisnik
Zarica Kranj:Jesenice B 1:5 (1:3) Sreda, 20.4. ob 18.30 na JESENICAH zapisnik
14. krog 10.04.16
Jesenice B:Šenčur 2:1 (2:1) zapisnik
Tržič 2012 Semago:Sava Kranj 1:6 (1:3) zapisnik
Preddvor-Velesovo:Jesenice A 4:1 (3:0) zapisnik
Niko Železniki:NOGA Triglav 0:6 (0:2) zapisnik
Naklo:Žiri 1:0 (0:0) zapisnik
Bled-Bohinj:Škofja Loka-Medvode 0:15 (0:8) zapisnik
NOGA Triglav Podgorje:Zarica Kranj 5:0 (2:0) zapisnik
Britof:Šobec Lesce U14 1:1 (1:1) zapisnik
13. krog 03.04.16
NOGA Triglav:Preddvor-Velesovo 6:0 (4:0) zapisnik
Britof:Tržič 2012 Semago 1:0 (0:0) zapisnik
Šobec Lesce U14:Jesenice B 1:4 (1:2) zapisnik
Šenčur:NOGA Triglav Podgorje 6:1 (2:0) zapisnik
Zarica Kranj:Bled-Bohinj 5:0 (2:0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Naklo 2:0 (1:0) zapisnik
Žiri:Niko Železniki 5:0 (1:0) zapisnik
Jesenice A:Sava Kranj 1:11 (0:2) zapisnik
12. krog 28.03.16
Jesenice B:Britof 6:0 (3:0) zapisnik
Sava Kranj:NOGA Triglav 0:2 (0:2) zapisnik
Preddvor-Velesovo:Žiri 1:1 (0:0) zapisnik
Niko Železniki:Škofja Loka-Medvode 0:6 (0:4) zapisnik
Bled-Bohinj:Šenčur 0:9 (0:6) zapisnik
NOGA Triglav Podgorje:Šobec Lesce U14 1:1 (1:0) zapisnik
Tržič 2012 Semago:Jesenice A 2:5 (1:2) Sreda, 30.3.2016 ob 17.00 zapisnik
Naklo:Zarica Kranj 4:2 (3:0) Sreda, 6.4.2016 ob 16.30 zapisnik
11. krog 15.11.15
Jesenice B:Tržič 2012 Semago 18:1 (6:0) zapisnik
Šenčur:Naklo 2:0 (1:0) zapisnik
Britof:NOGA Triglav Podgorje 1:0 (0:0) zapisnik
Šobec Lesce U14:Bled-Bohinj 8:0 (3:0) zapisnik
Zarica Kranj:Niko Železniki 2:4 (0:1) zapisnik
Žiri:Sava Kranj 2:2 (1:1) zapisnik
NOGA Triglav:Jesenice A 6:0 (1:0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Preddvor-Velesovo 4:2 (4:0) zapisnik
10. krog 08.11.15
NOGA Triglav Podgorje:Jesenice B 0:2 (0:0) zapisnik
Tržič 2012 Semago:NOGA Triglav 0:11 (0:3) zapisnik
Jesenice A:Žiri 1:0 (0:0) zapisnik
Preddvor-Velesovo:Zarica Kranj 2:0 (1:0) zapisnik
Niko Železniki:Šenčur 0:8 (0:2) zapisnik
Naklo:Šobec Lesce U14 1:1 (0:0) zapisnik
Bled-Bohinj:Britof 2:3 (1:1) zapisnik
Sava Kranj:Škofja Loka-Medvode 0:11 (0:3) zapisnik
9. krog 25.10.15
Zarica Kranj:Sava Kranj 1:4 (1:1) zapisnik
Jesenice B:Bled-Bohinj 14:0 (7:0) zapisnik
NOGA Triglav Podgorje:Tržič 2012 Semago 4:0 (1:0) zapisnik
Britof:Naklo 1:5 (1:2) zapisnik
Šobec Lesce U14:Niko Železniki 6:0 (1:0) zapisnik
Šenčur:Preddvor-Velesovo 3:0 (1:0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Jesenice A 13:0 (9:0) zapisnik
Žiri:NOGA Triglav 0:5 (0:2) zapisnik
8. krog 18.10.15
Naklo:Jesenice B 2:2 (1:1) zapisnik
NOGA Triglav:Škofja Loka-Medvode 0:2 (0:0) zapisnik
Jesenice A:Zarica Kranj 0:6 (0:4) zapisnik
Sava Kranj:Šenčur 1:4 (1:0) zapisnik
Preddvor-Velesovo:Šobec Lesce U14 1:7 (1:3) zapisnik
Niko Železniki:Britof 4:3 (2:1) zapisnik
Bled-Bohinj:NOGA Triglav Podgorje 1:0 (1:0) zapisnik
Tržič 2012 Semago:Žiri 1:3 (0.2) Torek, 20.10.2015 ob 16.45 v Podbrezjah zapisnik
7. krog 11.10.15
Bled-Bohinj:Tržič 2012 Semago 4:1 (1:0) zapisnik
Jesenice B:Niko Železniki 4:1 (2:0) zapisnik
Britof:Preddvor-Velesovo 3:0 (1:0) zapisnik
Šobec Lesce U14:Sava Kranj 9:1 (6:1) zapisnik
Šenčur:Jesenice A 12:1 (5:0) zapisnik
NOGA Triglav Podgorje:Naklo 0:6 (0:3) zapisnik
Zarica Kranj:NOGA Triglav 0:4 (0:0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Žiri 4:0 (2:0) Torek, 13.10. ob 17.00 na Godešiču zapisnik
6. krog 04.10.15
Jesenice A:Šobec Lesce U14 0:11 (0:6) zapisnik
Tržič 2012 Semago:Škofja Loka-Medvode 0:14 (0:6) zapisnik
Žiri:Zarica Kranj 4:1 (3:0) zapisnik
Niko Železniki:NOGA Triglav Podgorje 3:0 (2:0) zapisnik
Naklo:Bled-Bohinj 9:0 (6:0) zapisnik
Preddvor-Velesovo:Jesenice B 0:8 (0:4) zapisnik
Sava Kranj:Britof 4:5 (1:2) Torek, 6.10 ob 17.00 v Stražišču zapisnik
NOGA Triglav:Šenčur 0:0 (0:0) Četrtek, 8.10. ob 18.30 v Tenetišah zapisnik
5. krog 27.09.15
Naklo:Tržič 2012 Semago 4:0 (1:0) zapisnik
Šobec Lesce U14:NOGA Triglav 0:2 (0:0) zapisnik
Šenčur:Žiri 7:0 (2:0) zapisnik
Zarica Kranj:Škofja Loka-Medvode 0:7 (0:3) zapisnik
Bled-Bohinj:Niko Železniki 2:4 (2:3) zapisnik
Jesenice B:Sava Kranj 10:0 (5:0) Torek, 29.9.2015 ob 18.00 na Jesenicah zapisnik
Britof:Jesenice A 5:0 (3:0) Sreda, 30.9.2015 ob 17.00 v Britofu zapisnik
NOGA Triglav Podgorje:Preddvor-Velesovo 0:0 (0:0) zapisnik
4. krog 20.09.15
Jesenice A:Jesenice B 0:12 (0:6) zapisnik
Tržič 2012 Semago:Zarica Kranj 0:0 (0:0) zapisnik
Sava Kranj:NOGA Triglav Podgorje 1:1 (1:1) zapisnik
Preddvor-Velesovo:Bled-Bohinj 3:1 (0:0) zapisnik
Niko Železniki:Naklo 1:5 (1:2) zapisnik
Žiri:Šobec Lesce U14 2:0 (1:0) Nedelja, 20.9. ob 16.00 v Žireh zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Šenčur 0:0 (0:0) zapisnik
NOGA Triglav:Britof 3:0 (3:0) Sreda, 23.9. ob 18.00 v Tenetišah zapisnik
3. krog 13.09.15
Niko Železniki:Tržič 2012 Semago 7:0 (2:0) zapisnik
Naklo:Preddvor-Velesovo 2:0 (1:0) zapisnik
Bled-Bohinj:Sava Kranj 0:5 (0:4) zapisnik
NOGA Triglav Podgorje:Jesenice A 5:1 (2:0) zapisnik
Britof:Žiri 2:0 (0:0) zapisnik
Šobec Lesce U14:Škofja Loka-Medvode 0:3 (0:3) zapisnik
Šenčur:Zarica Kranj 4:0 (3:0) zapisnik
Jesenice B:NOGA Triglav 2:0 (1:0) Četrtek. 17.9. ob 18.00 na Jesenicah zapisnik
2. krog 06.09.15
Tržič 2012 Semago:Šenčur 0:7 (0:3) zapisnik
Zarica Kranj:Šobec Lesce U14 1:5 (1:3) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Britof 3:0 (2:0) zapisnik
Žiri:Jesenice B 1:2 (1:1) zapisnik
NOGA Triglav:NOGA Triglav Podgorje 4:0 (3:0) zapisnik
Jesenice A:Bled-Bohinj 3:3 (1:1) zapisnik
Sava Kranj:Naklo 1:6 (1:2) zapisnik
Preddvor-Velesovo:Niko Železniki 4:1 (3:0) zapisnik
1. krog 02.09.15
Preddvor-Velesovo:Tržič 2012 Semago 4:1 (2:0) zapisnik
Niko Železniki:Sava Kranj 1:1 (1:0) zapisnik
Naklo:Jesenice A 10:0 (5:0) zapisnik
Bled-Bohinj:NOGA Triglav 0:11 (0:1) zapisnik
Jesenice B:Škofja Loka-Medvode 3:2 (1:1) zapisnik
Britof:Zarica Kranj 1:1 (0:1) zapisnik
Šobec Lesce U14:Šenčur 1:3 (1:2) Sreda, 9.9. ob 17.00 v Lescah zapisnik
NOGA Triglav Podgorje:Žiri 4:0 (2:0) Sreda, 9.9. ob 18.30 v ŠC Kranj zapisnik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan