align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 22. krog 29.05.16
KLUB ŠT Z N P GR
Skupina za prvaka
1. Jesenice B 22 18 3 1 112:20 57
2. Škofja Loka-Medvode 22 18 1 3 114:11 55
3. NOGA Triglav 22 18 1 3 85:8 55
4. Šenčur 22 16 2 4 80:15 50
5. Naklo 22 14 3 5 68:22 45
6. Šobec Lesce U14 22 9 3 10 66:40 30
7. Britof 22 7 4 11 32:50 25
8. Preddvor-Velesovo 22 6 3 13 27:72 21
KLUB ŠT Z N P GR
Skupina za obstanek
1. NOGA Triglav Podgorje 22 9 3 10 41:38 30
2. Sava Kranj 22 8 5 9 61:65 29
3. Žiri 22 8 4 10 44:42 28
4. Niko Železniki 22 7 2 13 47:77 23
5. Zarica Kranj 22 6 5 11 39:59 23
6. Jesenice A 22 4 2 16 25:126 14
7. Bled-Bohinj 22 4 1 17 28:133 13
8. Tržič 2012 Semago 22 2 2 18 12:103 8
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
22. krog 29.05.16
Tržič 2012 Semago:Jesenice A 1:0 (0:0) zapisnik
Zarica Kranj:Sava Kranj 1:1 (0:1) zapisnik
Bled-Bohinj:NOGA Triglav Podgorje 1:5 (1:2) zapisnik
Žiri:Niko Železniki 3:0 (0:0) zapisnik
Preddvor-Velesovo:Naklo 2:5 (1:3) zapisnik
Šobec Lesce U14:NOGA Triglav 1:3 (1:2) zapisnik
Britof:Šenčur 0:3 (0:1) zapisnik
Jesenice B:Škofja Loka-Medvode 1:4 (0:2) zapisnik
21. krog 22.05.16
Sava Kranj:Bled-Bohinj 9:1 (4:0) zapisnik
Jesenice A:Zarica Kranj 2:2 (0:2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Preddvor-Velesovo 11:0 (5:0) zapisnik
Šenčur:Jesenice B 1:2 (0:1) zapisnik
Niko Železniki:Tržič 2012 Semago 0:1 (0:0) zapisnik
Naklo:Šobec Lesce U14 2:1 (1:1) Ponedeljek, 23.5. ob 17.30 zapisnik
NOGA Triglav:Britof 4:0 (1:0) Torek, 24.5. ob 18.30 zapisnik
NOGA Triglav Podgorje:Žiri 4:1 (2:1) Sreda, 25.5.ob 18.30 zapisnik
20. krog 18.05.16
Tržič 2012 Semago:Zarica Kranj 0:1 (0:0) zapisnik
Bled-Bohinj:Jesenice A 5:2 (3:0) zapisnik
Niko Železniki:NOGA Triglav Podgorje 0:6 (0:2) zapisnik
Preddvor-Velesovo:Šobec Lesce U14 1:2 (1:2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Šenčur 0:2 (0:1) zapisnik
Jesenice B:NOGA Triglav 3:2 (2:1) zapisnik
Britof:Naklo 1:2 (0:2) Četrtek, 26.5. ob 17.30 zapisnik
Žiri:Sava Kranj 0:0 (0:0) Torek, 31.5. ob 18.00 zapisnik
19. krog 15.05.16
Sava Kranj:Niko Železniki 4:3 (2:2) zapisnik
Jesenice A:Žiri 1:4 (1:1) zapisnik
Zarica Kranj:Bled-Bohinj 7:1 (4:1) zapisnik
NOGA Triglav:Škofja Loka-Medvode 1:0 (1:0) zapisnik
Naklo:Jesenice B 2:2 (2:1) zapisnik
Šobec Lesce U14:Britof 5:4 (4:2) zapisnik
NOGA Triglav Podgorje:Tržič 2012 Semago 2:0 (1:0) zapisnik
Šenčur:Preddvor-Velesovo 2:0 (1:0) Sreda, 25.5. ob 18.00 zapisnik
18. krog 08.05.16
NOGA Triglav Podgorje:Sava Kranj 1:0 (1:0) zapisnik
Tržič 2012 Semago:Bled-Bohinj 0:3 (u.d.) zapisnik
Niko Železniki:Jesenice A 5:0 (3:0) zapisnik
Preddvor-Velesovo:Britof 0:0 (0:0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Naklo 1:0 (0:0) zapisnik
Šenčur:NOGA Triglav 0:4 (0:1) zapisnik
Jesenice B:Šobec Lesce U14 5:0 (3:0) Torek, 10.5. 0b 19.00 na Jesenicah zapisnik
Žiri:Zarica Kranj 1:2 (1:1) Četrtek, 12.5. ob 18.00 v Žireh zapisnik
17. krog 05.05.16
NOGA Triglav:Preddvor-Velesovo 8:0 (3:0) zapisnik
Sava Kranj:Tržič 2012 Semago 3:1 (1:1) zapisnik
Jesenice A:NOGA Triglav Podgorje 2:1 (1:1) zapisnik
Zarica Kranj:Niko Železniki 5:5 (4:4) zapisnik
Bled-Bohinj:Žiri 2:8 (1:4) zapisnik
Naklo:Šenčur 2:0 (1:0) zapisnik
Šobec Lesce U14:Škofja Loka-Medvode 1:2 (0:0) zapisnik
Britof:Jesenice B 1:1 (1:0) Petek, 6,5,2016 ob 18.15 v Britofu zapisnik
16. krog 24.04.16
Škofja Loka-Medvode:Britof 3:0 (1:0) zapisnik
Žiri:Tržič 2012 Semago 2:2 (1:2) zapisnik
Niko Železniki:Bled-Bohinj 5:2 (3:1) zapisnik
Sava Kranj:Jesenice A 5:1 (3:0) zapisnik
Jesenice B:Preddvor-Velesovo 4:0 (4:0) zapisnik
Šenčur:Šobec Lesce U14 3:1 (2:1) zapisnik
NOGA Triglav:Naklo 1:0 (1:0) zapisnik
NOGA Triglav Podgorje:Zarica Kranj 0:1 (0:0) Preloženo zapisnik
15. krog 17.04.16
Šobec Lesce U14:Tržič 2012 Semago 4:0 (1:0) zapisnik
Šenčur:Britof 3:0 (2:0) zapisnik
Žiri:Bled-Bohinj 7:0 (2:0) zapisnik
Jesenice A:Niko Železniki 4:3 (4:1) zapisnik
Sava Kranj:Preddvor-Velesovo 2:3 (1:2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:NOGA Triglav Podgorje 7:1 (5:1) zapisnik
NOGA Triglav:Naklo 2:0 (0:0) zapisnik
Zarica Kranj:Jesenice B 1:5 (1:3) Sreda, 20.4. ob 18.30 na JESENICAH zapisnik
14. krog 10.04.16
Jesenice B:Šenčur 2:1 (2:1) zapisnik
Tržič 2012 Semago:Sava Kranj 1:6 (1:3) zapisnik
Preddvor-Velesovo:Jesenice A 4:1 (3:0) zapisnik
Niko Železniki:NOGA Triglav 0:6 (0:2) zapisnik
Naklo:Žiri 1:0 (0:0) zapisnik
Bled-Bohinj:Škofja Loka-Medvode 0:15 (0:8) zapisnik
NOGA Triglav Podgorje:Zarica Kranj 5:0 (2:0) zapisnik
Britof:Šobec Lesce U14 1:1 (1:1) zapisnik
13. krog 03.04.16
NOGA Triglav:Preddvor-Velesovo 6:0 (4:0) zapisnik
Britof:Tržič 2012 Semago 1:0 (0:0) zapisnik
Šobec Lesce U14:Jesenice B 1:4 (1:2) zapisnik
Šenčur:NOGA Triglav Podgorje 6:1 (2:0) zapisnik
Zarica Kranj:Bled-Bohinj 5:0 (2:0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Naklo 2:0 (1:0) zapisnik
Žiri:Niko Železniki 5:0 (1:0) zapisnik
Jesenice A:Sava Kranj 1:11 (0:2) zapisnik
12. krog 28.03.16
Jesenice B:Britof 6:0 (3:0) zapisnik
Sava Kranj:NOGA Triglav 0:2 (0:2) zapisnik
Preddvor-Velesovo:Žiri 1:1 (0:0) zapisnik
Niko Železniki:Škofja Loka-Medvode 0:6 (0:4) zapisnik
Bled-Bohinj:Šenčur 0:9 (0:6) zapisnik
NOGA Triglav Podgorje:Šobec Lesce U14 1:1 (1:0) zapisnik
Tržič 2012 Semago:Jesenice A 2:5 (1:2) Sreda, 30.3.2016 ob 17.00 zapisnik
Naklo:Zarica Kranj 4:2 (3:0) Sreda, 6.4.2016 ob 16.30 zapisnik
11. krog 15.11.15
Jesenice B:Tržič 2012 Semago 18:1 (6:0) zapisnik
Šenčur:Naklo 2:0 (1:0) zapisnik
Britof:NOGA Triglav Podgorje 1:0 (0:0) zapisnik
Šobec Lesce U14:Bled-Bohinj 8:0 (3:0) zapisnik
Zarica Kranj:Niko Železniki 2:4 (0:1) zapisnik
Žiri:Sava Kranj 2:2 (1:1) zapisnik
NOGA Triglav:Jesenice A 6:0 (1:0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Preddvor-Velesovo 4:2 (4:0) zapisnik
10. krog 08.11.15
NOGA Triglav Podgorje:Jesenice B 0:2 (0:0) zapisnik
Tržič 2012 Semago:NOGA Triglav 0:11 (0:3) zapisnik
Jesenice A:Žiri 1:0 (0:0) zapisnik
Preddvor-Velesovo:Zarica Kranj 2:0 (1:0) zapisnik
Niko Železniki:Šenčur 0:8 (0:2) zapisnik
Naklo:Šobec Lesce U14 1:1 (0:0) zapisnik
Bled-Bohinj:Britof 2:3 (1:1) zapisnik
Sava Kranj:Škofja Loka-Medvode 0:11 (0:3) zapisnik
9. krog 25.10.15
Zarica Kranj:Sava Kranj 1:4 (1:1) zapisnik
Jesenice B:Bled-Bohinj 14:0 (7:0) zapisnik
NOGA Triglav Podgorje:Tržič 2012 Semago 4:0 (1:0) zapisnik
Britof:Naklo 1:5 (1:2) zapisnik
Šobec Lesce U14:Niko Železniki 6:0 (1:0) zapisnik
Šenčur:Preddvor-Velesovo 3:0 (1:0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Jesenice A 13:0 (9:0) zapisnik
Žiri:NOGA Triglav 0:5 (0:2) zapisnik
8. krog 18.10.15
Naklo:Jesenice B 2:2 (1:1) zapisnik
NOGA Triglav:Škofja Loka-Medvode 0:2 (0:0) zapisnik
Jesenice A:Zarica Kranj 0:6 (0:4) zapisnik
Sava Kranj:Šenčur 1:4 (1:0) zapisnik
Preddvor-Velesovo:Šobec Lesce U14 1:7 (1:3) zapisnik
Niko Železniki:Britof 4:3 (2:1) zapisnik
Bled-Bohinj:NOGA Triglav Podgorje 1:0 (1:0) zapisnik
Tržič 2012 Semago:Žiri 1:3 (0.2) Torek, 20.10.2015 ob 16.45 v Podbrezjah zapisnik
7. krog 11.10.15
Bled-Bohinj:Tržič 2012 Semago 4:1 (1:0) zapisnik
Jesenice B:Niko Železniki 4:1 (2:0) zapisnik
Britof:Preddvor-Velesovo 3:0 (1:0) zapisnik
Šobec Lesce U14:Sava Kranj 9:1 (6:1) zapisnik
Šenčur:Jesenice A 12:1 (5:0) zapisnik
NOGA Triglav Podgorje:Naklo 0:6 (0:3) zapisnik
Zarica Kranj:NOGA Triglav 0:4 (0:0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Žiri 4:0 (2:0) Torek, 13.10. ob 17.00 na Godešiču zapisnik
6. krog 04.10.15
Jesenice A:Šobec Lesce U14 0:11 (0:6) zapisnik
Tržič 2012 Semago:Škofja Loka-Medvode 0:14 (0:6) zapisnik
Žiri:Zarica Kranj 4:1 (3:0) zapisnik
Niko Železniki:NOGA Triglav Podgorje 3:0 (2:0) zapisnik
Naklo:Bled-Bohinj 9:0 (6:0) zapisnik
Preddvor-Velesovo:Jesenice B 0:8 (0:4) zapisnik
Sava Kranj:Britof 4:5 (1:2) Torek, 6.10 ob 17.00 v Stražišču zapisnik
NOGA Triglav:Šenčur 0:0 (0:0) Četrtek, 8.10. ob 18.30 v Tenetišah zapisnik
5. krog 27.09.15
Naklo:Tržič 2012 Semago 4:0 (1:0) zapisnik
Šobec Lesce U14:NOGA Triglav 0:2 (0:0) zapisnik
Šenčur:Žiri 7:0 (2:0) zapisnik
Zarica Kranj:Škofja Loka-Medvode 0:7 (0:3) zapisnik
Bled-Bohinj:Niko Železniki 2:4 (2:3) zapisnik
Jesenice B:Sava Kranj 10:0 (5:0) Torek, 29.9.2015 ob 18.00 na Jesenicah zapisnik
Britof:Jesenice A 5:0 (3:0) Sreda, 30.9.2015 ob 17.00 v Britofu zapisnik
NOGA Triglav Podgorje:Preddvor-Velesovo 0:0 (0:0) zapisnik
4. krog 20.09.15
Jesenice A:Jesenice B 0:12 (0:6) zapisnik
Tržič 2012 Semago:Zarica Kranj 0:0 (0:0) zapisnik
Sava Kranj:NOGA Triglav Podgorje 1:1 (1:1) zapisnik
Preddvor-Velesovo:Bled-Bohinj 3:1 (0:0) zapisnik
Niko Železniki:Naklo 1:5 (1:2) zapisnik
Žiri:Šobec Lesce U14 2:0 (1:0) Nedelja, 20.9. ob 16.00 v Žireh zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Šenčur 0:0 (0:0) zapisnik
NOGA Triglav:Britof 3:0 (3:0) Sreda, 23.9. ob 18.00 v Tenetišah zapisnik
3. krog 13.09.15
Niko Železniki:Tržič 2012 Semago 7:0 (2:0) zapisnik
Naklo:Preddvor-Velesovo 2:0 (1:0) zapisnik
Bled-Bohinj:Sava Kranj 0:5 (0:4) zapisnik
NOGA Triglav Podgorje:Jesenice A 5:1 (2:0) zapisnik
Britof:Žiri 2:0 (0:0) zapisnik
Šobec Lesce U14:Škofja Loka-Medvode 0:3 (0:3) zapisnik
Šenčur:Zarica Kranj 4:0 (3:0) zapisnik
Jesenice B:NOGA Triglav 2:0 (1:0) Četrtek. 17.9. ob 18.00 na Jesenicah zapisnik
2. krog 06.09.15
Tržič 2012 Semago:Šenčur 0:7 (0:3) zapisnik
Zarica Kranj:Šobec Lesce U14 1:5 (1:3) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Britof 3:0 (2:0) zapisnik
Žiri:Jesenice B 1:2 (1:1) zapisnik
NOGA Triglav:NOGA Triglav Podgorje 4:0 (3:0) zapisnik
Jesenice A:Bled-Bohinj 3:3 (1:1) zapisnik
Sava Kranj:Naklo 1:6 (1:2) zapisnik
Preddvor-Velesovo:Niko Železniki 4:1 (3:0) zapisnik
1. krog 02.09.15
Preddvor-Velesovo:Tržič 2012 Semago 4:1 (2:0) zapisnik
Niko Železniki:Sava Kranj 1:1 (1:0) zapisnik
Naklo:Jesenice A 10:0 (5:0) zapisnik
Bled-Bohinj:NOGA Triglav 0:11 (0:1) zapisnik
Jesenice B:Škofja Loka-Medvode 3:2 (1:1) zapisnik
Britof:Zarica Kranj 1:1 (0:1) zapisnik
Šobec Lesce U14:Šenčur 1:3 (1:2) Sreda, 9.9. ob 17.00 v Lescah zapisnik
NOGA Triglav Podgorje:Žiri 4:0 (2:0) Sreda, 9.9. ob 18.30 v ŠC Kranj zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales