align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 26. krog 31.05.15
KLUB ŠT Z N P GR
1. Kalcer Radomlje 26 20 5 1 69:21 65
2. Birsa&Matavž Bilje 26 21 1 4 85:16 64
3. NOGA Britof 26 20 3 3 85:28 63
4. Šenčur 26 14 3 9 37:34 45
5. Jadran Dekani 26 12 4 10 38:31 40
6. Roltek Dob 26 10 7 9 57:42 37
7. Ivančna Gorica 26 9 6 11 51:47 33
8. Slovan 26 8 5 13 34:45 29
9. Svoboda 26 6 10 10 30:32 28
10. Brda 26 7 4 15 23:61 25
11. Jesenice-Bled 26 6 6 14 35:56 24
12. Škofja Loka 26 7 2 17 33:87 23
13. Rudar Trbovlje 26 5 6 15 25:62 21
14. Arne Tabor 69 26 4 4 18 33:73 16
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
26. krog 31.05.15
Škofja Loka:Birsa&Matavž Bilje 1:4 (0:3) zapisnik
Brda:Slovan 3:2 (1:2) zapisnik
Roltek Dob:Jadran Dekani 5:2 (2:1) zapisnik
Šenčur:Rudar Trbovlje 4:3 (2:2) zapisnik
Arne Tabor 69:NOGA Britof 0:6 (0:2) zapisnik
Svoboda:Kalcer Radomlje 0:2 (0:1) zapisnik
Jesenice-Bled:Ivančna Gorica 3:1 (2:1) zapisnik
25. krog 24.05.15
Kalcer Radomlje:Jesenice-Bled 4:0 (3:0) zapisnik
Brda:Roltek Dob 2:0 (2:0) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Slovan 3:0 (2:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Škofja Loka 17:0 (7:0) zapisnik
NOGA Britof:Svoboda 3:0 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Arne Tabor 69 2:1 (1:0) zapisnik
Šenčur:Jadran Dekani 0:2 (0:0) Sreda, 27.5. ob 17.30 zapisnik
24. krog 17.05.15
Roltek Dob:Birsa&Matavž Bilje 1:2 (0:2) zapisnik
Šenčur:Brda 3:0 (1:0) zapisnik
Škofja Loka:Slovan 1:2 (1:2) zapisnik
Arne Tabor 69:Jadran Dekani 1:2 (1:1) zapisnik
Svoboda:Rudar Trbovlje 4:0 (1:0) zapisnik
Jesenice-Bled:NOGA Britof 2:4 (1:1) zapisnik
Ivančna Gorica:Kalcer Radomlje 2:3 (2:3) zapisnik
23. krog 13.05.15
Kalcer Radomlje:Škofja Loka 9:0 (4:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Jesenice-Bled 1:0 (1:0) zapisnik
Brda:Arne Tabor 69 2:1 (1:0) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Šenčur 4:0 (3:0) zapisnik
Slovan:Roltek Dob 3:2 (1:1) zapisnik
Jadran Dekani:Svoboda 0:0 (0:0) zapisnik
NOGA Britof:Ivančna Gorica 1:1 (1:1) Sreda, 20.5. ob 15.30 zapisnik
22. krog 10.05.15
Svoboda:Brda 2:2 (1:1) zapisnik
Škofja Loka:Roltek Dob 1:6 (1:1) zapisnik
Kalcer Radomlje:NOGA Britof 4:3 (2:3) zapisnik
Šenčur:Slovan 3:2 (1:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Birsa&Matavž Bilje 2:6 (0:1) zapisnik
Jesenice-Bled:Jadran Dekani 0:2 (0:1) zapisnik
Ivančna Gorica:Rudar Trbovlje 2:1 (2:1) zapisnik
21. krog 03.05.15
Roltek Dob:Šenčur 2:1 (0:0) zapisnik
Brda:Jesenice-Bled 2:0 (2:0) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Svoboda 2:0 (2:0) zapisnik
NOGA Britof:Škofja Loka 7:1 (2:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Kalcer Radomlje 1:1 (0:1) zapisnik
Jadran Dekani:Ivančna Gorica 2:0 (0:0) zapisnik
Slovan:Arne Tabor 69 3:0 (2:0) zapisnik
20. krog 26.04.15
Kalcer Radomlje:Jadran Dekani 2:1 (1:1) zapisnik
Svoboda:Slovan 1:1 (0:1) zapisnik
Škofja Loka:Šenčur 1:2 (0:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Roltek Dob 1:3 (0:1) zapisnik
Jesenice-Bled:Birsa&Matavž Bilje 1:1 (0:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Brda 3:1 (1:0) zapisnik
NOGA Britof:Rudar Trbovlje 4:1 (1:0) zapisnik
19. krog 19.04.15
Jadran Dekani:NOGA Britof 1:3 (1:2) zapisnik
Brda:Kalcer Radomlje 1:2 (0:1) zapisnik
Rudar Trbovlje:Škofja Loka 1:2 (0:0) zapisnik
Slovan:Jesenice-Bled 0:3 (0:3) zapisnik
Roltek Dob:Svoboda 1:1 (0:1) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Ivančna Gorica 3:0 (3:0) zapisnik
Šenčur:Arne Tabor 69 1:2 (0:0) zapisnik
18. krog 12.04.15
Svoboda:Šenčur 2:0 (1:0) zapisnik
Škofja Loka:Arne Tabor 69 1:4 (0:2) zapisnik
Jesenice-Bled:Roltek Dob 2:2 (1:2) zapisnik
Ivančna Gorica:Slovan 1:1 (1:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Birsa&Matavž Bilje 1:0 (0:0) zapisnik
NOGA Britof:Brda 4:0 (1:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Jadran Dekani 0:4 (0:0) zapisnik
17. krog 04.04.15
Jadran Dekani:Škofja Loka 4:1 (4:0) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:NOGA Britof 1:0 (0:0) zapisnik
Šenčur:Jesenice-Bled 0:3 (0:0) zapisnik
Brda:Rudar Trbovlje 1:1 (0:0) zapisnik
Slovan:Kalcer Radomlje 0:2 (0:1) zapisnik
Roltek Dob:Ivančna Gorica 3:0 (1:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Svoboda 1:1 (0:0) zapisnik
16. krog 29.03.15
Jadran Dekani:Brda 3:0 (0:0) zapisnik
Jesenice-Bled:Arne Tabor 69 2:4 (0:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Šenčur 1:3 (0:2) zapisnik
Kalcer Radomlje:Roltek Dob 1:1 (1:0) zapisnik
NOGA Britof:Slovan 2:1 (1:1) zapisnik
Rudar Trbovlje:Birsa&Matavž Bilje 0:9 (0:4) zapisnik
Škofja Loka:Svoboda () Sreda, 1.4.2015 ob 15.00 zapisnik
15. krog 22.03.15
Brda:Škofja Loka 1:0 (0:0) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Jadran Dekani 4:0 (2:0) zapisnik
Svoboda:Jesenice-Bled 1:0 (1:0) zapisnik
Šenčur:Kalcer Radomlje 0:0 (0:0) zapisnik
Slovan:Rudar Trbovlje 2:1 (1:1) Nedelja, 22.3.2015 ob 13.00 zapisnik
Roltek Dob:NOGA Britof 2:3 (1:1) Nedelja, 22.3.2015 ob 13.00 zapisnik
Arne Tabor 69:Ivančna Gorica 2:2 (0:1) Sreda, 1.4.2015 ob 14.30 zapisnik
14. krog 15.03.15
Ivančna Gorica:Svoboda 1:0 (1:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Arne Tabor 69 5:0 (3:0) zapisnik
Jadran Dekani:Slovan 0:1 (0:0) zapisnik
Brda:Birsa&Matavž Bilje 1:6 (0:4) zapisnik
NOGA Britof:Šenčur 3:0 (1:0) zapisnik
Škofja Loka:Jesenice-Bled 3:4 (3:1) zapisnik
Rudar Trbovlje:Roltek Dob 1:4 (0:2) zapisnik
13. krog 16.11.14
Slovan:Brda 3:0 (1:0) zapisnik
Jadran Dekani:Roltek Dob 2:2 (1:1) zapisnik
Kalcer Radomlje:Svoboda 1:0 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Šenčur 0:2 (0:0) Nedelja, 16.11. ob 12.00 zapisnik
NOGA Britof:Arne Tabor 69 3:0 (2:0) Nedelja, 16.11. ob 12.00 zapisnik
Ivančna Gorica:Jesenice-Bled 6:1 (3:1) Nedelja, 16.11. ob 12.00 zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Škofja Loka 3:0 (u.d.) Neodigrano - gostov ni bilo zapisnik
12. krog 09.11.14
Jadran Dekani:Šenčur 1:0 (1:0) zapisnik
Slovan:Birsa&Matavž Bilje 2:1 (1:0) zapisnik
Svoboda:NOGA Britof 1:3 (0:1) Sobota, 22.11.2014 ob 11.30 zapisnik
Škofja Loka:Ivančna Gorica 1:2 (0:2) Nedelja, 23.11.2014 ob 11.30 zapisnik
Jesenice-Bled:Kalcer Radomlje 1:1 (1:1) Nedelja, 23.11.2014 ob 11.30 zapisnik
Roltek Dob:Brda 5:0 (2:0) Nedelja, 23.11.2014 ob 11.30 zapisnik
Arne Tabor 69:Rudar Trbovlje 1:2 (1:0) Nedelja, 23.11.2014 ob 11.30 zapisnik
11. krog 02.11.14
Birsa&Matavž Bilje:Roltek Dob 1:0 (1:0) zapisnik
Brda:Šenčur 0:2 (0:1) zapisnik
NOGA Britof:Jesenice-Bled 6:1 (2:1) zapisnik
Slovan:Škofja Loka 2:2 (0:2) zapisnik
Jadran Dekani:Arne Tabor 69 2:0 (2:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Svoboda 1:1 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Ivančna Gorica 5:0 (2:0) zapisnik
10. krog 26.10.14
Ivančna Gorica:NOGA Britof 3:3 (1:2) zapisnik
Svoboda:Jadran Dekani 4:0 (2:0) zapisnik
Škofja Loka:Kalcer Radomlje 3:3 (2:3) zapisnik
Jesenice-Bled:Rudar Trbovlje 1:1 (0:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Brda 1:2 (0:0) zapisnik
Šenčur:Birsa&Matavž Bilje 2:1 (1:0) zapisnik
Roltek Dob:Slovan 2:2 (1:1) zapisnik
9. krog 19.10.14
Roltek Dob:Škofja Loka 1:2 (1:2) zapisnik
Slovan:Šenčur 0:1 (0:1) zapisnik
Brda:Svoboda 1:0 (1:0) zapisnik
Jadran Dekani:Jesenice-Bled 2:0 (2:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Ivančna Gorica 0:0 (0:0) zapisnik
NOGA Britof:Kalcer Radomlje 3:0 (1:0) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Arne Tabor 69 8:0 (2:0) zapisnik
8. krog 12.10.14
Svoboda:Birsa&Matavž Bilje 1:5 (0:1) zapisnik
Škofja Loka:NOGA Britof 2:4 (1:3) zapisnik
Kalcer Radomlje:Rudar Trbovlje 2:1 (1:1) zapisnik
Ivančna Gorica:Jadran Dekani 0:2 (0:2) zapisnik
Jesenice-Bled:Brda 1:1 (1:1) zapisnik
Arne Tabor 69:Slovan 3:2 (1:1) zapisnik
Šenčur:Roltek Dob 2:0 (0:0) zapisnik
7. krog 05.10.14
Jadran Dekani:Kalcer Radomlje 0:1 (0:1) zapisnik
Šenčur:Škofja Loka 1:0 (0:0) zapisnik
Roltek Dob:Arne Tabor 69 3:2 (2:1) zapisnik
Slovan:Svoboda 0:0 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:NOGA Britof 1:4 (1:2) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Jesenice-Bled 2:0 (0:0) zapisnik
Brda:Ivančna Gorica 1:3 (0:2) zapisnik
6. krog 28.09.14
Škofja Loka:Rudar Trbovlje 1:0 (1:0) zapisnik
Svoboda:Roltek Dob 2:2 (1:1) zapisnik
Kalcer Radomlje:Brda 3:0 (1:0) zapisnik
NOGA Britof:Jadran Dekani 2:1 (1:1) zapisnik
Jesenice-Bled:Slovan 1:3 (1:2) zapisnik
Ivančna Gorica:Birsa&Matavž Bilje 0:2 (0:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Šenčur 1:3 (0:0) zapisnik
5. krog 21.09.14
Roltek Dob:Jesenice-Bled 2:0 (0:0) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Kalcer Radomlje 1:3 (0:2) zapisnik
Brda:NOGA Britof 0:4 (0:3) zapisnik
Jadran Dekani:Rudar Trbovlje 1:1 (0:1) zapisnik
Arne Tabor 69:Škofja Loka 1:2 (0:1) zapisnik
Šenčur:Svoboda 0:0 (0:0) zapisnik
Slovan:Ivančna Gorica 0:1 (0:1) zapisnik
4. krog 14.09.14
NOGA Britof:Birsa&Matavž Bilje 1:2 (0:1) zapisnik
Škofja Loka:Jadran Dekani 2:0 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Brda 2:1 (0:1) zapisnik
Kalcer Radomlje:Slovan 3:0 (0:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Roltek Dob 2:2 (1:1) zapisnik
Jesenice-Bled:Šenčur 0:3 (0:1) zapisnik
Svoboda:Arne Tabor 69 1:1 (1:1) Sreda, 17.9. ob 15.30 zapisnik
3. krog 07.09.14
Svoboda:Škofja Loka 2:3 (1:2) zapisnik
Roltek Dob:Kalcer Radomlje 2:3 (0:1) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Rudar Trbovlje 5:0 (3:0) zapisnik
Brda:Jadran Dekani 1:1 (1:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Jesenice-Bled 2:2 (2:1) zapisnik
Šenčur:Ivančna Gorica 2:0 (0:0) zapisnik
Slovan:NOGA Britof 1:4 (1:2) zapisnik
2. krog 31.08.14
Jadran Dekani:Birsa&Matavž Bilje 0:1 (0:0) zapisnik
Škofja Loka:Brda 1:0 (1:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Slovan 2:1 (1:0) zapisnik
NOGA Britof:Roltek Dob 3:0 (0:0) zapisnik
Jesenice-Bled:Svoboda 2:0 (1:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Šenčur 4:0 (3:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Arne Tabor 69 3:1 (0:1) zapisnik
1. krog 27.08.14
Jesenice-Bled:Škofja Loka 5:2 (3:0) zapisnik
Svoboda:Ivančna Gorica 4:0 (2:0) zapisnik
Roltek Dob:Rudar Trbovlje 4:1 (2:0) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Brda 8:0 (5:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Kalcer Radomlje 1:4 (1:3) Sreda, 3.9.2014 ob 17.30 zapisnik
Šenčur:NOGA Britof 2:2 (1:1) Sreda, 3.9.2014 ob 15.30 v Šenčurju zapisnik
Slovan:Jadran Dekani 0:3 (0:1) Sreda, 24.9.2014 ob 14.30 zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan