align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 26. krog 31.05.15
KLUB ŠT Z N P GR
1. Kalcer Radomlje 26 20 5 1 69:21 65
2. Birsa&Matavž Bilje 26 21 1 4 85:16 64
3. NOGA Britof 26 20 3 3 85:28 63
4. Šenčur 26 14 3 9 37:34 45
5. Jadran Dekani 26 12 4 10 38:31 40
6. Roltek Dob 26 10 7 9 57:42 37
7. Ivančna Gorica 26 9 6 11 51:47 33
8. Slovan 26 8 5 13 34:45 29
9. Svoboda 26 6 10 10 30:32 28
10. Brda 26 7 4 15 23:61 25
11. Jesenice-Bled 26 6 6 14 35:56 24
12. Škofja Loka 26 7 2 17 33:87 23
13. Rudar Trbovlje 26 5 6 15 25:62 21
14. Arne Tabor 69 26 4 4 18 33:73 16
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
26. krog 31.05.15
Škofja Loka:Birsa&Matavž Bilje 1:4 (0:3) zapisnik
Brda:Slovan 3:2 (1:2) zapisnik
Roltek Dob:Jadran Dekani 5:2 (2:1) zapisnik
Šenčur:Rudar Trbovlje 4:3 (2:2) zapisnik
Arne Tabor 69:NOGA Britof 0:6 (0:2) zapisnik
Svoboda:Kalcer Radomlje 0:2 (0:1) zapisnik
Jesenice-Bled:Ivančna Gorica 3:1 (2:1) zapisnik
25. krog 24.05.15
Kalcer Radomlje:Jesenice-Bled 4:0 (3:0) zapisnik
Brda:Roltek Dob 2:0 (2:0) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Slovan 3:0 (2:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Škofja Loka 17:0 (7:0) zapisnik
NOGA Britof:Svoboda 3:0 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Arne Tabor 69 2:1 (1:0) zapisnik
Šenčur:Jadran Dekani 0:2 (0:0) Sreda, 27.5. ob 17.30 zapisnik
24. krog 17.05.15
Roltek Dob:Birsa&Matavž Bilje 1:2 (0:2) zapisnik
Šenčur:Brda 3:0 (1:0) zapisnik
Škofja Loka:Slovan 1:2 (1:2) zapisnik
Arne Tabor 69:Jadran Dekani 1:2 (1:1) zapisnik
Svoboda:Rudar Trbovlje 4:0 (1:0) zapisnik
Jesenice-Bled:NOGA Britof 2:4 (1:1) zapisnik
Ivančna Gorica:Kalcer Radomlje 2:3 (2:3) zapisnik
23. krog 13.05.15
Kalcer Radomlje:Škofja Loka 9:0 (4:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Jesenice-Bled 1:0 (1:0) zapisnik
Brda:Arne Tabor 69 2:1 (1:0) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Šenčur 4:0 (3:0) zapisnik
Slovan:Roltek Dob 3:2 (1:1) zapisnik
Jadran Dekani:Svoboda 0:0 (0:0) zapisnik
NOGA Britof:Ivančna Gorica 1:1 (1:1) Sreda, 20.5. ob 15.30 zapisnik
22. krog 10.05.15
Svoboda:Brda 2:2 (1:1) zapisnik
Škofja Loka:Roltek Dob 1:6 (1:1) zapisnik
Kalcer Radomlje:NOGA Britof 4:3 (2:3) zapisnik
Šenčur:Slovan 3:2 (1:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Birsa&Matavž Bilje 2:6 (0:1) zapisnik
Jesenice-Bled:Jadran Dekani 0:2 (0:1) zapisnik
Ivančna Gorica:Rudar Trbovlje 2:1 (2:1) zapisnik
21. krog 03.05.15
Roltek Dob:Šenčur 2:1 (0:0) zapisnik
Brda:Jesenice-Bled 2:0 (2:0) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Svoboda 2:0 (2:0) zapisnik
NOGA Britof:Škofja Loka 7:1 (2:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Kalcer Radomlje 1:1 (0:1) zapisnik
Jadran Dekani:Ivančna Gorica 2:0 (0:0) zapisnik
Slovan:Arne Tabor 69 3:0 (2:0) zapisnik
20. krog 26.04.15
Kalcer Radomlje:Jadran Dekani 2:1 (1:1) zapisnik
Svoboda:Slovan 1:1 (0:1) zapisnik
Škofja Loka:Šenčur 1:2 (0:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Roltek Dob 1:3 (0:1) zapisnik
Jesenice-Bled:Birsa&Matavž Bilje 1:1 (0:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Brda 3:1 (1:0) zapisnik
NOGA Britof:Rudar Trbovlje 4:1 (1:0) zapisnik
19. krog 19.04.15
Jadran Dekani:NOGA Britof 1:3 (1:2) zapisnik
Brda:Kalcer Radomlje 1:2 (0:1) zapisnik
Rudar Trbovlje:Škofja Loka 1:2 (0:0) zapisnik
Slovan:Jesenice-Bled 0:3 (0:3) zapisnik
Roltek Dob:Svoboda 1:1 (0:1) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Ivančna Gorica 3:0 (3:0) zapisnik
Šenčur:Arne Tabor 69 1:2 (0:0) zapisnik
18. krog 12.04.15
Svoboda:Šenčur 2:0 (1:0) zapisnik
Škofja Loka:Arne Tabor 69 1:4 (0:2) zapisnik
Jesenice-Bled:Roltek Dob 2:2 (1:2) zapisnik
Ivančna Gorica:Slovan 1:1 (1:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Birsa&Matavž Bilje 1:0 (0:0) zapisnik
NOGA Britof:Brda 4:0 (1:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Jadran Dekani 0:4 (0:0) zapisnik
17. krog 04.04.15
Jadran Dekani:Škofja Loka 4:1 (4:0) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:NOGA Britof 1:0 (0:0) zapisnik
Šenčur:Jesenice-Bled 0:3 (0:0) zapisnik
Brda:Rudar Trbovlje 1:1 (0:0) zapisnik
Slovan:Kalcer Radomlje 0:2 (0:1) zapisnik
Roltek Dob:Ivančna Gorica 3:0 (1:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Svoboda 1:1 (0:0) zapisnik
16. krog 29.03.15
Jadran Dekani:Brda 3:0 (0:0) zapisnik
Jesenice-Bled:Arne Tabor 69 2:4 (0:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Šenčur 1:3 (0:2) zapisnik
Kalcer Radomlje:Roltek Dob 1:1 (1:0) zapisnik
NOGA Britof:Slovan 2:1 (1:1) zapisnik
Rudar Trbovlje:Birsa&Matavž Bilje 0:9 (0:4) zapisnik
Škofja Loka:Svoboda () Sreda, 1.4.2015 ob 15.00 zapisnik
15. krog 22.03.15
Brda:Škofja Loka 1:0 (0:0) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Jadran Dekani 4:0 (2:0) zapisnik
Svoboda:Jesenice-Bled 1:0 (1:0) zapisnik
Šenčur:Kalcer Radomlje 0:0 (0:0) zapisnik
Slovan:Rudar Trbovlje 2:1 (1:1) Nedelja, 22.3.2015 ob 13.00 zapisnik
Roltek Dob:NOGA Britof 2:3 (1:1) Nedelja, 22.3.2015 ob 13.00 zapisnik
Arne Tabor 69:Ivančna Gorica 2:2 (0:1) Sreda, 1.4.2015 ob 14.30 zapisnik
14. krog 15.03.15
Ivančna Gorica:Svoboda 1:0 (1:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Arne Tabor 69 5:0 (3:0) zapisnik
Jadran Dekani:Slovan 0:1 (0:0) zapisnik
Brda:Birsa&Matavž Bilje 1:6 (0:4) zapisnik
NOGA Britof:Šenčur 3:0 (1:0) zapisnik
Škofja Loka:Jesenice-Bled 3:4 (3:1) zapisnik
Rudar Trbovlje:Roltek Dob 1:4 (0:2) zapisnik
13. krog 16.11.14
Slovan:Brda 3:0 (1:0) zapisnik
Jadran Dekani:Roltek Dob 2:2 (1:1) zapisnik
Kalcer Radomlje:Svoboda 1:0 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Šenčur 0:2 (0:0) Nedelja, 16.11. ob 12.00 zapisnik
NOGA Britof:Arne Tabor 69 3:0 (2:0) Nedelja, 16.11. ob 12.00 zapisnik
Ivančna Gorica:Jesenice-Bled 6:1 (3:1) Nedelja, 16.11. ob 12.00 zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Škofja Loka 3:0 (u.d.) Neodigrano - gostov ni bilo zapisnik
12. krog 09.11.14
Jadran Dekani:Šenčur 1:0 (1:0) zapisnik
Slovan:Birsa&Matavž Bilje 2:1 (1:0) zapisnik
Svoboda:NOGA Britof 1:3 (0:1) Sobota, 22.11.2014 ob 11.30 zapisnik
Škofja Loka:Ivančna Gorica 1:2 (0:2) Nedelja, 23.11.2014 ob 11.30 zapisnik
Jesenice-Bled:Kalcer Radomlje 1:1 (1:1) Nedelja, 23.11.2014 ob 11.30 zapisnik
Roltek Dob:Brda 5:0 (2:0) Nedelja, 23.11.2014 ob 11.30 zapisnik
Arne Tabor 69:Rudar Trbovlje 1:2 (1:0) Nedelja, 23.11.2014 ob 11.30 zapisnik
11. krog 02.11.14
Birsa&Matavž Bilje:Roltek Dob 1:0 (1:0) zapisnik
Brda:Šenčur 0:2 (0:1) zapisnik
NOGA Britof:Jesenice-Bled 6:1 (2:1) zapisnik
Slovan:Škofja Loka 2:2 (0:2) zapisnik
Jadran Dekani:Arne Tabor 69 2:0 (2:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Svoboda 1:1 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Ivančna Gorica 5:0 (2:0) zapisnik
10. krog 26.10.14
Ivančna Gorica:NOGA Britof 3:3 (1:2) zapisnik
Svoboda:Jadran Dekani 4:0 (2:0) zapisnik
Škofja Loka:Kalcer Radomlje 3:3 (2:3) zapisnik
Jesenice-Bled:Rudar Trbovlje 1:1 (0:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Brda 1:2 (0:0) zapisnik
Šenčur:Birsa&Matavž Bilje 2:1 (1:0) zapisnik
Roltek Dob:Slovan 2:2 (1:1) zapisnik
9. krog 19.10.14
Roltek Dob:Škofja Loka 1:2 (1:2) zapisnik
Slovan:Šenčur 0:1 (0:1) zapisnik
Brda:Svoboda 1:0 (1:0) zapisnik
Jadran Dekani:Jesenice-Bled 2:0 (2:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Ivančna Gorica 0:0 (0:0) zapisnik
NOGA Britof:Kalcer Radomlje 3:0 (1:0) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Arne Tabor 69 8:0 (2:0) zapisnik
8. krog 12.10.14
Svoboda:Birsa&Matavž Bilje 1:5 (0:1) zapisnik
Škofja Loka:NOGA Britof 2:4 (1:3) zapisnik
Kalcer Radomlje:Rudar Trbovlje 2:1 (1:1) zapisnik
Ivančna Gorica:Jadran Dekani 0:2 (0:2) zapisnik
Jesenice-Bled:Brda 1:1 (1:1) zapisnik
Arne Tabor 69:Slovan 3:2 (1:1) zapisnik
Šenčur:Roltek Dob 2:0 (0:0) zapisnik
7. krog 05.10.14
Jadran Dekani:Kalcer Radomlje 0:1 (0:1) zapisnik
Šenčur:Škofja Loka 1:0 (0:0) zapisnik
Roltek Dob:Arne Tabor 69 3:2 (2:1) zapisnik
Slovan:Svoboda 0:0 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:NOGA Britof 1:4 (1:2) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Jesenice-Bled 2:0 (0:0) zapisnik
Brda:Ivančna Gorica 1:3 (0:2) zapisnik
6. krog 28.09.14
Škofja Loka:Rudar Trbovlje 1:0 (1:0) zapisnik
Svoboda:Roltek Dob 2:2 (1:1) zapisnik
Kalcer Radomlje:Brda 3:0 (1:0) zapisnik
NOGA Britof:Jadran Dekani 2:1 (1:1) zapisnik
Jesenice-Bled:Slovan 1:3 (1:2) zapisnik
Ivančna Gorica:Birsa&Matavž Bilje 0:2 (0:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Šenčur 1:3 (0:0) zapisnik
5. krog 21.09.14
Roltek Dob:Jesenice-Bled 2:0 (0:0) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Kalcer Radomlje 1:3 (0:2) zapisnik
Brda:NOGA Britof 0:4 (0:3) zapisnik
Jadran Dekani:Rudar Trbovlje 1:1 (0:1) zapisnik
Arne Tabor 69:Škofja Loka 1:2 (0:1) zapisnik
Šenčur:Svoboda 0:0 (0:0) zapisnik
Slovan:Ivančna Gorica 0:1 (0:1) zapisnik
4. krog 14.09.14
NOGA Britof:Birsa&Matavž Bilje 1:2 (0:1) zapisnik
Škofja Loka:Jadran Dekani 2:0 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Brda 2:1 (0:1) zapisnik
Kalcer Radomlje:Slovan 3:0 (0:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Roltek Dob 2:2 (1:1) zapisnik
Jesenice-Bled:Šenčur 0:3 (0:1) zapisnik
Svoboda:Arne Tabor 69 1:1 (1:1) Sreda, 17.9. ob 15.30 zapisnik
3. krog 07.09.14
Svoboda:Škofja Loka 2:3 (1:2) zapisnik
Roltek Dob:Kalcer Radomlje 2:3 (0:1) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Rudar Trbovlje 5:0 (3:0) zapisnik
Brda:Jadran Dekani 1:1 (1:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Jesenice-Bled 2:2 (2:1) zapisnik
Šenčur:Ivančna Gorica 2:0 (0:0) zapisnik
Slovan:NOGA Britof 1:4 (1:2) zapisnik
2. krog 31.08.14
Jadran Dekani:Birsa&Matavž Bilje 0:1 (0:0) zapisnik
Škofja Loka:Brda 1:0 (1:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Slovan 2:1 (1:0) zapisnik
NOGA Britof:Roltek Dob 3:0 (0:0) zapisnik
Jesenice-Bled:Svoboda 2:0 (1:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Šenčur 4:0 (3:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Arne Tabor 69 3:1 (0:1) zapisnik
1. krog 27.08.14
Jesenice-Bled:Škofja Loka 5:2 (3:0) zapisnik
Svoboda:Ivančna Gorica 4:0 (2:0) zapisnik
Roltek Dob:Rudar Trbovlje 4:1 (2:0) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Brda 8:0 (5:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Kalcer Radomlje 1:4 (1:3) Sreda, 3.9.2014 ob 17.30 zapisnik
Šenčur:NOGA Britof 2:2 (1:1) Sreda, 3.9.2014 ob 15.30 v Šenčurju zapisnik
Slovan:Jadran Dekani 0:3 (0:1) Sreda, 24.9.2014 ob 14.30 zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales